Verča Kalužová

Veronika Kalužová

Náš historicky první wellness víkend se nesl v duchu hesla:

“Když nemůžeš, tak přidej víc.”

Na doporučení našeho trenéra Adama Kolka  jsme vybrali Wellness u Fandy a byla to trefa do černého. Skvělé místo s výhledem na Ondřejník. Místní gastro se nedá nazvat jinak než food porno, tady Zdeňka Pohlreicha určitě nepotřebují. Klobouk dolů i tupé. Víkend jsme měli opravdu našlapaný. Odstartovali jsme pátečním Kruhovým tréningem a Adam dal holkám pořádně do těla, a to nás víkend teprve čekal. Večer už si převzala Veronika a společně jsme už jen relaxovali, meditovali a uvolňovali celé tělo i mysl pomocí jóga nidry.

“Odstartovali jsme pátečním Kruhovým tréningem a Adam dal holkám pořádně do těla, a to nás víkend teprve čekal.”

Sobota  odstartovali jsme ranním freshem, a to lehkým výklusem a pozdravy slunce. Úžasná snídaně, ze které jsme udělali doslova brunch a vykládali si o všem možném. Wellness v plném proudu, bazén, výřivka, masáže a další vlna dopoledního cvičení ve formě Tabaty a strečinku. A přestávali jsme věřit Adamovým “lžím”. Pojď, to nebude nic náročného. Děvčata ovšem ukázala, co v nich je a jela bomby naplno. Oběd, odpolední klídek a Verča už chystala masérské lehátko. Další odpolední blok s tabatou a večer už jsme to viděli jedině na vychlazenou desítku a nejlépe dva panáky u bowlingu.

Neděle – na ranní fresh se nikomu nechtělo vstávat, ale sluníčko přece jenom nás vyhnalo z postelí. Brunch jak už známo  a pak jsme společně ukončili wellness víkend výšlapem na Ondřejník.

Po celou dobu jsme měli možnost ochutnávat skvělé dobroty, ať už veggie nebo RAW. Ke káviččce pravidelně patřila naše oblíbená RAW makronka od AFRÓ. Velké díky patří organizátorům akce z Pranava jógy Ostrava.

Skvělá parta, skvělé jídlo, skvělé místo. Velké díky a těšíme se s Adamem na říjen.

Wellness sportovní víkend vol. 2 – 26.10. – 28.10.2018.
Veronika Kalužová

+420 603 221 078
www.slender-you.cz