SKUPINOVÉ LEKCE

Slender you

Neradi cvičíte sami? Přijďte si s ostatními prohnat tělo na kruhovém tréninku, dopřejte si blahodárné účinky jógy, intervalové cvičení HIIT. Máme také unikátní lekce pro ty, co se chtějí pořádně protáhnout – Strong & Flexi, ale také cvičení pro aktivní ženy po padesátce Fitness 50+. Posilněte tělo i ducha. V centru Ostravy to sportem prostě žije!

Lekce probíhají od 3 lidí, maximální kapacita je 7.

HIIT
„High intensive interval training“, nejlepší spalovačka ever! Cvičení založené na intervalech, podobně jako tabata, kde si vytvoříte nejen kondičku, ale také těžkou závislost na tomto tréninku. Prostě to budete milovat! Nejlepší na tom je, že i po tréninku pálíte ještě téměř 24 hodin jako drak.

STRONG & FLEXI
Jste zkrácení a nedošáhnete v předklonu na zem? Chtěli byste posílit a zároveň protáhnout? Tak to je lekce přímo pro vás! Makáníčko s posilováníčkem a protaženíčkem. Na přání také prvky serfařské jógy. Pokrok zaručen!

FITNESS 50+
Chcete si zacvičit, ale dvacet už vám bylo? Nebojte, máme cvičení, kde se nezmrzačíte, ba naopak –  účinně protáhnete ztuhlé i zralejší kosti a svaly.

KRUHOVÝ TRÉNINK
Střídání seriÍ – posilování hlavních skupin přitom stabilizačním cvičením opět na střed těla! To je důležité. Spojení více cviků bez přestávky, avšak na různé svalové skupiny. Cvičí se např. ve 2-4 okruzích za sebou nebo s krátkou přestávkou. Rozvíjíme celkovou dovednost a tělesnou zdatnost.

JÓGA
je dynamické plynutí v pozicích s dechem, které se stává dynamickou meditací. Bez spěchu, s naprostým vnořením se do průběhu pohybu se vytváří teplo a lehkost, které se stále rozvíjejí. Cílem jógy je spoutání mysli a vytvoření jednoty těla, mysli a duše.

logo_slender-you

Fitness a wellness studio
Nádražní 38
Moravská Ostrava, 702 00

IČ: 02094908

Otevírací doba

po – čt:    7:00 – 12:00
              14:00 – 19:00

 pá:          7:00 – 12:00 

Sledujte nás...