> Naše služby > Skupinové LEKCE

SKUPINOVÉ LEKCE

 

Kruhový tréning

Kruhový tréning je jeden z nejvíce rozšířených tréninkových metod vůbec. Princip je ukotven v koloběhu krve z horní části těla do spodní a naopak. Proto se stal kruhový trénink tak oblíbeným. Jedná se o jednu z forem, kterou jsou schopni zvládnout jak začátečníci, tak i pokročilí cvičenci. Možnosti provedení kruhového tréningu je široká škála a proto záleží na lektorovi jaký pracovní a odpočinkový interval zvolí. Cvičení je vhodné na redukci váhy, ale také pro aktivaci svalových vláken a získání základní síly. Kruhový tréning vede trenér Adam.

  

Břicho plus zadek

Kondiční cvičení je komplexní cvičení zaměřené převážně na partie vašeho zadečku a břicha. Pomáhá vám zpevnit jak břicho a zadeček, dát si pořádně do těla, vytvarovat sexy tělo do plavek. Po každém tréningu se budete cítit lépe a budete se těšit na další lekci. Pod vedením trenérky Tamary.

  

Pilates

Metoda Pilates, je cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Toto cvičení je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Tím, že metoda klade důraz na zpevnění hlubokých břišních svalů jako opory pro páteř, je páteř méně namáhána. Lekcí Vás provede trenérka Tamara.

  

 

Ashtanga jóga - 1. série

 

Vinyása Flow jóga