> Naše služby

FITNESS A WELLNESS V OSTRAVĚ

Sportovně relaxační víkend

Datum: 23.3. - 25.3.2018 (pátek - neděle)

Místo: Wellness a restaurace u Fandy - Lhotka (http://www.u-fandy.cz/)

Maximální počet: 20 osob

Doprava: vlastní

Strava: polopenze (2x snídaně, 2x večeře)

Cena: 2650,- Kč

 

Příjezd: v pátek 23.3.2018 od 15:00 do 22:00

Odjezd: v neděli 25.3.2018 po 12:00 (poté možnost účasti na turistickém výletu)

 

Náplň víkendu: 1x vstup na wellness ( sauna, pára, bazének) 90 minut, 2x neomezený vstup do bazénu (bazén, vířivka, masáží trysky) 1x večerní bowling, 2x ranní probuzení pohybem, 3x vedená lekce (kruhový trénink, tabata, cvičení ve dvojících) 2x meditační cvičení, strečink, možnost masáží, výšpal v závěru pobytu na nedaleký Ondřejník.

 

Přihláška:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNpm8QvIglavrVqrJFT8bomn0K_lV9aLY4oVlcD798fQ__vw/viewform

 

Platba: v případě zájmu prosím zašlete zálohu 1000,-Kč do 22.2. 2018 a to na účet 103286478/0300, do zprávy připište své jméno a příjmení (záloha je nevratná, možnost účasti jiné osoby v případě nemoci atd. Zbytek částky tzn. 1650,-Kč je nutno uhradit do 16.3. 2018.

 

Přesný harmonogram této akce bude zaslán nejpozději 14.2. 2018 a to všem přihlášeným jedincům, či na vyžádání. V ceně 2650 Kč je zahrnuto ubytování, polopenze, cvičení, neomezený wellness, večerní bowling, turistický výšlap.

 

Daný účastník se může a nemusí účastnit programu, který proběhne za každých podmínek. Volba trávení volného času na této akci je tedy čistě individuální, samozřejmě budeme rádi, pokud se našich tréninku budete účastnit v hojném počtu.

 

V případě jakýchkoliv otázek či dotazů nás neváhejte kontaktovat

 

S pozdravem za tým Paradise a Slender you

 

Adam Kolek a Veronika Kalužová

 

YOGA & DANCE SPRING FESTIVAL OSTRAVA

Pokud milujete jógu, pohyb a zajímáte se o každodenní vylepšení svého těla i ducha, tak zbystřete pozornost. V Ostravě si už v dubnu budete moci zacvičit se světovou jogínskou elitou. 

 

Světové jména na scéně
Unikátní festival jógy je příležitostí, jak si zacvičit pod vedením špičkových instruktorů, dozvědět se zajímavé novinky a přitom necestovat kamsi na jógu na Bali, či do Indie. Ostrava letos bude hostit lidi jako například Asaf Haemon z Amsterdamu, který vás precizním, avšak milým způsobem zasvětí do Iyengar jógy.


Dalším zajímavým jménem na seznamu je Bruno Bartulie z Dánska, který se zhostí úlohy hathajógového učitele a nahlédne s vámi i do tajemství blahodárných očistných technik.


Dámský tým prezentuje Ātmikā Yani Nöerren z Německa spolu s Ulrike Schablin. Kromě tradičního festivalového směru jógy Jivamukti Vám dámy představí i Sound2Soul, tedy živou hudbu uchu lahodných a kouzelných manter. Zážitek, který se vyplatí procítit i prožít.


Cesta jógy i duchovního rozvoje
Během čtyř dnů se můžete těšit na zážitek zahrnující nejhlavnější jógové cesty jako Jin jóga, Vinyasa jóga, Anusara jóga, Ashtanga jóga, Power jóga, nebo také Jógová Terapie a Celostní jóga.


Vedle cvičení nebude chybět ani čas na odpočinek a kultivaci ducha. Festival servíruje přednášky na zajímavá témata. V programu najdete Psychosomatiku s Mudr. Jarmilou Klímovou, interaktivní přednášku holistického zdraví s představitelkou Barborou Korotkovou, astrální cestování s Tomášem Poutníkem, kineziologii s Lenkou Stillerovou, a mnoho dalšího jako Ajurvéda, Artejóga, Thajské terapie a masáže, či rytmické Muzikohraní a Kirtan.


Na jednom místě zažijete setkání se světovými lektory, sdílení jejich učení a poznání. Čeká vás i slastné odpočinutí si od všedních dní a načerpání nové energie.


Zavítejte 12. - 15. 4. 2018 na Yoga&Dance Spring Festival do Brick House v Dolních Vítkovicích v Ostravě. 

 

 YD-banner-2018_upr.gif